eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik sprzątający

Kto szuka:

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik sprzątający

Numer referencyjny:

2024/104

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiadać za:

Zapewnienie czystości w obiektach Zakładu Energetyki Trakcyjnej i Torów, w tym:

  • utrzymywanie czystości pomieszczeń biurowych i w sanitariatach, ciągów komunikacyjnych wewnętrznych, klatek schodowych, kabin prysznicowych i umywalni oraz toalet,
  • mycie okien i powierzchni szklanych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czeka na Ciebie:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w godzinach 6.00 – 14.00, 7.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku,
  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,
  • pakiet socjalny w tym m.in. dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania,
  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,
  • inne benefity, jak np.: możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów, bezpłatny dostęp do nauki języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor, konsultacje psychologiczne.

Firma oferuje:

A od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia co najmniej zasadniczego zawodowego,
  • umiejętności posługiwania się sprzętem czyszczącym i środkami czystościowymi na poziomie dobrym,
  • umiejętności posługiwania się urządzeniami czyszczącymi na poziomie dobrym,
  • dokładności i sumienności,
Mile widziane:
  • pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierownik Budowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Monter okien i drzwi

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna