eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaPracownik sklepu

Kto szuka:

FRAC BIS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik sklepu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • dokładanie i sortowanie warzyw i owoców, obsługa kasy fiskalnej (stoisko owoce/warzywa),
  • krojenie i pakowane wędlin, serów i mięsa, obsługa klientów, wykładanie produktów na lady chłodnicze (stoisko mięsne),
  • obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów, dbanie o ich prawidłową ekspozycję, sprawdzanie dat ważności (kasjer-sprzedawca),
  • drobne prace porządkowe.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • książeczka do celów epidemiologiczno -sanitarnych,
  • dyspozycyjność (praca zorganizowana jest w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 5300 zł do 8000 zł brutto (podstawa plus premia),
  • bony towarowe,-atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość przyuczenia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik sklepu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Pracownik ds. logistyki

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: FRAC BIS Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...