PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik / Pracownica Produkcji

Kto szuka:

Lotte Wedel Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik / Pracownica Produkcji

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Wykonywanie zróżnicowanych prac produkcyjnych, np. odbieranie z taśmy, pakowanie w kartony, układanie kartonów na palecie, transport wózkiem paletowym, obsługę zsypów itp.
  • Układanie kartonów na palecie, transport ręczny produktów, transport wózkiem paletowym, obsługę zasypów
  • Utrzymywanie stanowiska pracy w odpowiednim stanie czystości, zgodnie z zasadami i wytycznymi BHP
  • Realizacja planów produkcyjnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie
  • Energia i chęci do pracy
  • Sumienność i dokładność w wykonywanych zadań
  • Zdolności i umiejętności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji

Firma oferuje:

WGRYŹ SIĘ W ZESTAW WARUNKÓW...
dla pracowników:
  • Umowa o pracę na pełen etat, na początku na umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie w tym:
    • wynagrodzenie zasadnicze
    • premia za realizację wskaźników zespołowych
    • dodatki za pracę w nocy
    • dodatki za pracę w niedzielę
  • W zależności od obszaru, praca w systemie 2-zmianowym, 3-zmianowym lub 4-brygadowym, także w weekendy
  • Godziny zmian to: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
  • Praca na wyznaczonych zmianach według harmonogramu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Lotte Wedel Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł