PracaOferty pracy WarszawaPracownik Ochrony/Concierge w prestiżowym obiekcie handlowym 35-40 zł/h

Kto szuka:

Securitas Polska

Pracownik Ochrony/Concierge w prestiżowym obiekcie handlowym 35-40 zł/h

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis oferty pracy

Firma Securitas poszukuje pracownika ochrony do prestiżowego obiektu. To wyjątkowa rola, łącząca dbanie o bezpieczeństwo z profesjonalną obsługą klientów, którzy oczekują najwyższych standardów. Szukamy osoby z doświadczeniem w podobnych miejscach, o profesjonalnym podejściu, która zapewni bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Pracownik ochrony w prestiżowym sklepie odzieżowym

Lokalizacja: Warszawa - Ścisłe Centrum (ul. Bracka)

 **Zakres obowiązków:**

  •  Zapewnienie bezpieczeństwa w obiekcie, z dbałością o szczegóły,
  •  Profesjonalna obsługa klientów w roli Concierge, w tym udzielanie informacji, dbanie o komfort klientów,
  •  Monitorowanie obiektu i reagowanie na ewentualne zagrożenia, zachowując spokój i opanowanie,
  •  Współpraca z personelem sklepu, aby zapewnić idealne warunki do zakupów oraz harmonijną atmosferę,

 **Wymagania:**

  • Doświadczenie w ochronie w obiektach handlowych,
  • Niekaralność
  • Wysoka kultura osobista oraz zdolność nawiązywania profesjonalnych relacji z klientami,
  • Nienaganna prezencja, dbałość o szczegóły,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Ochrona mienia przed dewastacją i włamaniem,

**Oferujemy:**

  • umowę zlecenie z pełnym odprowadzeniem składek ZUS (z możliwością przejścia na umowę o pracę)
  • wynagrodzenie 35-38zł/h+premie za wyniki
  • pracę w godzinach: 9:00 - 21:00 lub 11:00 - 21:30, możliwe również nocki lub zmiany 8h
  • atrakcyjną lokalizację w centrum Warszawy
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • płatne szkolenie

Dodatkowe informacje

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-18

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Securitas Polska

branże: Ochrona osób i mienia

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...