eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik gospodarczy

Kto szuka:

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik gospodarczy

Numer referencyjny:

2024/105

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiadać za:
  • utrzymywanie czystości zewnętrznych ciągów komunikacyjnych,
  • utrzymywanie porządku i pielęgnację roślin na terenach zielonych Zakładu (podlewanie, koszenie trawy, pielenie, sadzenie roślin, nawożenie, stosowanie środków ochrony roślin, przycinanie żywopłotu, drzew),
  • opróżnianie pojemników na odpady na terenie Zakładu,
  • odśnieżanie ciągów komunikacyjnych,
  • pracę i obsługę mikrociągnika z przyczepką,
  • obsługę maszyn sprzątających,
  • obsługę magazynu tj. przyjmowanie i wydawanie artykułów (odzież robocza, środki czystości, artykuły spożywcze).

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czeka na Ciebie:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w godzinach 6:00-14:00 od poniedziałku do piątku,
  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,
  • pakiet socjalny w tym m.in. dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania,
  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,
  • inne benefity, jak np.: możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów, bezpłatny dostęp do nauki języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor, konsultacje psychologiczne.

Firma oferuje:

A od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego,
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • odpowiedzialności i sumienności,
Mile widziane:
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Operator Maszyn Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Frezer

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

  • CRM manager: jakie powinien mieć umiejętności i kompetencje?

    CRM manager: jakie powinien mieć umiejętności i kompetencje?

    CRM manager czy też bardziej swojsko brzmiący menedżer zarządzający relacjami z klientem to stanowisko, którego znaczenie znacznie wzrosło w ostatnich latach i nic nie wskazuje na to, aby najbliższa przyszłość miała to zmienić. Jakie ...

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...