PracaOferty pracy WarszawaPracownik ds. modernizacji i rozwoju urządzeń oraz systemów automatyki srk

Kto szuka:

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Pracownik ds. modernizacji i rozwoju urządzeń oraz systemów automatyki srk

Numer referencyjny:

WZ/IAT/137/07/24

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • określanie generalnych standardów i kierunków dla modernizacji infrastruktury kolejowej w zakresie systemów oraz urządzeń sterowania ruchem kolejowym i detekcji stanów awaryjnych taboru,
  • analizowanie realizacji programów działań, kosztów realizacji zadań modernizacyjnych i remontowych oraz wyciąganie wniosków na ich podstawie,
  • ustalanie zasad powiązań różnych typów urządzeń oraz ich integracji z systemami kierowania i zarządzania ruchem,
  • opracowanie strategii wyposażania linii kolejowych oraz dokumentów związanych ze zlecaniem robót modernizacji linii kolejowych (Specyfikacje Warunków Zamówienia, Opisy Przedmiotu Zamówienia itp.),
  • planowanie, opiniowanie zadań i programów inwestycyjnych, zadań remontowych oraz nadzorowanie ich realizacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego w specjalności automatyka,
  • wiedza zawodowa w zakresie automatyki oraz ruchu kolejowego,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 5000 - 8000 zł brutto

Firma oferuje:

Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 8140,98 zł brutto.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.