PracaOferty pracy WarszawaPracownik ds. analiz ekonomiczno-finansowych i sprawozdawczości inwestycyjnej

Kto szuka:

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Pracownik ds. analiz ekonomiczno-finansowych i sprawozdawczości inwestycyjnej

Numer referencyjny:

WZ/IR/147/08/24

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • weryfikacja i opiniowanie opracowań projektowych w części ekonomiczo - finansowej,
  • sprawozdawczość z zakresu środków własnych oraz środków budżetowych,
  • udział w sporządzaniu informacji i sprawozdań z realizacji planu działalności inwestycyjnej w ujęciu rzeczowo – finansowym,
  • udział w konsolidacji projektów planów działalności Biura Centrum w zakresie dotyczącym Centrum Realizacji Inwestycji,
  • współudział w zakresie opracowywanych harmonogramów, nakładów i środków pod względem aspektów finansowania,
  • identyfikacja i analizowanie ryzyka w procesie inwestycyjnym oraz określanie kierunków działań i środków zaradczych,
  • śledzenie zmian w przepisach i wytycznych Spółki w zakresie realizowanych zadań oraz uwzględnianie ich w codziennej pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • wiedza zawodowa w zakresie sprawozdawczości i planowania,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (poziom zaawansowany, tj. wyszukaj pionowo, tabele przestawne, formatowanie warunkowe, suma warunków, funkcja jeżeli),
  • umiejętność współpracy oraz zorientowanie na realizację zadań w terminie,,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe w obszarze inwestycji lub finansów i rachunkowości,
  • znajomość systemu SAP ERP/ CO/ BI,
  • wiedza z zakresu pozyskiwania środków publicznych.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 5500 - 6000 zł brutto

Firma oferuje:

Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

branże: Bankowość / Leasing

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...