PracaOferty pracy Warszawa › pomoc na kuchni/zmywanie naczyń (k/m)

Kto szuka:

MAGFIN Firma Usługowo-Konsultingowa

Stanowisko:

pomoc na kuchni/zmywanie naczyń (k/m)

Lokalizacja:

Warszawa

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta poszukujemy do pracy w Łotwie z korzystnym wynagrodzeniem osób na stanowisko:

Zmywacz naczyń (k/m)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • sortowanie brudnych naczyń, sztućców i przyborów kuchennych przeznaczonych do zmywania zgodnie z zasadami ich mycia i konserwacji;
  • wkładanie naczyń, sztućców i przyborów kuchennych do zmywarki;
  • uruchamianie wybranego programu zmywania, wyjmowanie naczyń i przyborów ze zmywarki i odkładanie ich na miejsce;
  • sprzątanie i mycie stołów, powierzchni kuchennych, kuchni, obszarów, w których przygotowywane są posiłki i miejsc obsługi;
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy,
  • kontrolowanie stanu środków myjących,
  • stosowanie się do zasad BHP.

Warunki pracy:

  • zatrudnienie: umowa z polską firmą, delegacje zagraniczne
  • miejsce pracy: Łotwa, obiekty socjalne (szkoły, szpitale itp.)
  • czas pracy: 6 dni w tygodniu do 12 godzin dziennie, 1 dzień wolny (niedziela).
  • wynagrodzenie: 1300,00 EUR netto (do ręki), (w tym już opłata za nadgodziny)
  • zakwaterowanie: zapewnione przez firmę (płatne ok. 50,00 EUR miesięcznie), 10 minut pieszo do pracy
  • wyżywienie: zapewnione bezpłatnie
  • Wymagania stawiane pracownikowi:

  • znajomość języka rosyjskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym
  • znajomość języka mołdawskiego, kazachskiego, gruzińskiego, armeńskiego, ukraińskiego lub białoruskiego będzie dodatkowym atutem
  • legalny pobyt w Polsce: posiadanie polskiej wizy lub karty pobytu
  • gotowość do rozpoczęcia pracy w lipcu 2024 r.
  • brak wymagań dotyczących doświadczenia, wykształcenia.
  • rozważamy również kandydatów, którzy nie są jeszcze w Polsce, ale są gotowi do szybkiej przeprowadzki i znalezienia pracy.
  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres legalizacja{at}magfin.pl z dopiskiem "zmywacz naczyń".

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-06-27

    do końca oferty: 19 dni

    pracodawca: MAGFIN Firma Usługowo-Konsultingowa

    branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering