PracaOferty pracy Warszawa › Pełnomocnik Zarządu ds. zintegrowanego systemu zarządzania jakością - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Pełnomocnik Zarządu ds. zintegrowanego systemu zarządzania jakością - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym Klientem jest firma produkcyjno – handlowa z branży FMCG, posiadająca w swoim portfolio rozpoznawalne i cenione marki. W związku z rozbudową struktur firmy poszukujemy doświadczonej osoby do obszaru jakościowego firmy.

Pełnomocnik Zarządu ds. zintegrowanego systemu zarządzania jakościąMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie wdrożonych systemów jakości zgodnie w wymaganiami norm: ISO 9001, ISO 2200, ISO 14001, BRC, IFS, EKO, SMETA, V-LABEL i kontrolowanie funkcjonowania tych wymagań w poszczególnych procesach organizacji,
  • Administrowanie dokumentacją jakościową: opracowywanie, wdrażanie, weryfikacja i aktualizacja zapisów systemów jakości (procedury, instrukcje, formularze) i nadzór nad ich stosowaniem i przestrzeganiem, a także wspieranie właścicieli poszczególnych procesów w  organizacji w tworzeniu dokumentacji uwzgledniającej zapisy standardów jakości,
  • Przeprowadzanie i koordynacja audytów wewnętrznych i zewnętrznych, a następnie koordynowanie i weryfikacja działań po audytowych (działania korekcyjne i doskonalące),
  • Przygotowania Zakładu do audytów certyfikujących w  obszarze jakości oraz audytów recertyfikujących,
  • Monitorowanie wdrożonych systemów jakości, określanie propozycji ich doskonalenia (aktualizacja i działania korekcyjne i doskonalące wynikające z przeprowadzonych audytów, ewentualnych reklamacji i  obserwacji, zmian organizacyjnych) - planowanie i wprowadzanie działań korygujących,
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dotyczących wdrożonych standardów – szkolenie z zasad i procedur jakościowych obowiązujących w Spółce,
  • Inicjowanie i promowanie postaw proaktywnych wśród personelu w kwestiach dotyczących przestrzegania zasad jakości oraz właściwej higieny w Zakładzie – prowadzenie komunikacji wewnętrznej, szkolenia, itp.,
  • Koordynowanie i nadzorowanie wszelkich działań związanych z funkcjonowaniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością w Zakładzie.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej – warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie jakością),
  • Praktyczna znajomość standardów: ISO 9001, ISO 2200, ISO 14001, BRC, IFS, EKO, SMETA, V- LABEL,
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego,
  • Umiejętność współpracy w zespole, otwartość, gotowość do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i informacjami,
  • Umiejętność tworzenia i organizowania przejrzystej, zrozumiałej i funkcjonalnej dokumentacji,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego – mile widziana.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na ciągły rozwój biznesu,
  • Opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i kursach finansowanych przez pracodawcę,
  • Premię za realizację celów,
  • Dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą, kolonii dla dzieci),
  • Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku: telefon, laptop,
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-21

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Kontrola jakości