eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › OtC SME - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

OtC SME - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OtC SMEMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Raportowanie: Opracowywanie, dystrybucja i analiza raportów operacyjnych i biznesowych związanych z procesami O2C.
  • Integracja danych: Konsolidacja danych z różnych źródeł w celu tworzenia kompleksowych raportów wydajności procesu O2C.
  • Udoskonalanie procesów: Identyfikowanie i wdrażanie ciągłych usprawnień i standaryzacji w cyklu O2C poprzez regularne GEMBA walks.
  • Wsparcie techniczne: Zapewnianie ekspertyzy procesowej i technicznej w celu zwiększenia efektywności i skuteczności procesów.
  • Zarządzanie zgodnością: Tworzenie i utrzymanie dokumentacji procesowej, zapewniając zgodność z wytycznymi organizacji.
  • Wsparcie ERP: Koordynacja testów O2C i konsultacja w zakresie wdrożeń ERP, zwłaszcza SAP S/4HANA.

Wymagania:

  • Doświadczenie: Minimum 5 lat doświadczenia w procesach O2C w międzynarodowym środowisku
  • Umiejętności techniczne: Biegłość w systemach ERP (najlepiej SAP S/4HANA), MS Excel i narzędziach wizualizacji danych.
  • Umiejętności miękkie: Silne umiejętności analityczne, doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz zdolność do pracy zespołowej w dynamicznym środowisku.
  • Zdolności językowe: j. angielski na poziomie min. B2.

Oferujemy:

  • Jasne ścieżki rozwoju kariery w centrum kompetencji.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i premią roczną.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in. karty lunchowe, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę sportową.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-20

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Finanse

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w firmach produkcyjnych - wiosna/lato 2024

    Wynagrodzenia w firmach produkcyjnych - wiosna/lato 2024

    Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

  • Praca sezonowa czy freelancing? Jak dorobić do wakacji?

    Praca sezonowa czy freelancing? Jak dorobić do wakacji?

    Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • 23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

  • Urlop ojcowski i rodzicielski na działalności gospodarczej - jak skorzystać?

    Urlop ojcowski i rodzicielski na działalności gospodarczej - jak skorzystać?

    Po narodzinach dziecka tacie przysługuje prawo do trzech rodzajów urlopu - tacierzyńskiego, ojcowskiego i rodzicielskiego. Ten pierwszy jest zależny od urlopu macierzyńskiego, a pozostałe dwa są niezależne od siebie i urlopu branego przez ...