eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaOperator badań nieniszczących

Kto szuka:

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A.

Stanowisko:

Operator badań nieniszczących

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • wykonywanie badań nieniszczących i pomiarów zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • praca z dokumentacją techniczną.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne o kierunku mechanicznym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie w branży zbrojeniowej,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • posiadanie uprawnień do wykonywania badań NDT,
  • znajomość obsługi komputera,
  • znajomość języka angielskiego,
  • niekaralność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i sumienność,
  • gotowość do dalszych szkoleń.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w renomowanej firmie,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • możliwość zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A.

branże: Kontrola jakości

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...