eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Monter urządzeń chłodniczych

Kto szuka:

RALCO TECHNIC SP Z O O

Stanowisko:

Monter urządzeń chłodniczych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • mechaniczny montaż urządzeń chłodniczych
  • montaż instalacji chłodniczej (lutowanie miedzi) i elektrycznej
  • utrzymywanie porządku miejsca pracy
  • inne zadania związane z realizacją montaży instalacji chłodniczych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • obowiązkowe doświadczenie zawodowe w chłodnictwie
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych delegacji
  • prawo jazdy kategorii  B
  • możliwość pracy na wysokości powyżej 2 m
  • umiejętność pracy w zespole 3-6 osobowym
  • dokładność
  • punktualność

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę od zaraz, pełen etat
  • pracę w firmie gdzie najważniejszą WARTOŚCIĄ są LUDZIE
  • możliwość uzyskania certyfikatów lub uprawnień branżowych na koszt firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego wg przejrzystych warunków
  • udział w ambitnych i ciekawych projektach
  • pracę w wielokulturowym zespole
  • wysokiej jakości odzież, obuwie robocze, narzędzia do pracy.
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne Medicover dla całej rodziny
  • Medicover Sport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-26

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: RALCO TECHNIC SP Z O O

branże: Dział techniczny