PracaOferty pracy Warszawa › Moderator treści Social Media z j.duński

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Moderator treści Social Media z j.duński

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- moderowanie treści pojawiających się na stronie internetowej w języku niderlandzkim i angielskim zgodnie z polityką biznesową i regułami etycznymi.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i duńskiego
- podstawowa wiedza z zakresu kultury, polityki oraz obyczajów panujących w krajach duńskich
- umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze i obsługi komputera

Nasz klient oferuje:

- międzynarodowe środowisko pracy
- pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenie wprowadzające
- umowę o pracę
- bogaty pakiet benefitów oraz praca w trybie hybrydowym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Obsługa klienta / Call center