PracaOferty pracy WarszawaMłodszy Specjalista ds. Zarządzania Jakością

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Jakością

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • Przeprowadzanie audytów w naszych centrach medycznych w całej Polsce – poznasz różne placówki i będziesz mieć realny wpływ na poprawę standardów opieki zdrowotnej.
  • Monitorowanie zaleceń po przeprowadzonych audytach – dbanie o to, aby wszelkie zmiany były skutecznie wdrażane i podnosiły jakość usług.
  • Prowadzenie dokumentacji systemu zarządzania jakością – będziesz współpracować z zespołami w celu aktualizacji i utrzymania spójności procedur oraz instrukcji.
  • Zapewnienie spójności dokumentacji – zadbasz, aby nowe i aktualizowane procedury były zgodne z resztą dokumentacji systemowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinach takich jak medycyna, opieka zdrowotna, zdrowie publiczne – poszukujemy osób z wiedzą, która ułatwi zrozumienie procesów medycznych.
  • Certyfikat audytora wewnętrznego – mile widziany, ale jeśli go jeszcze nie masz, pomożemy Ci w jego zdobyciu.
  • Doświadczenie w audytach RTG lub uprawnienia Inspektora Ochrony Radiologicznej – dodatkowy atut, który będzie przydatny.
  • Gotowość do podróży służbowych – regularne wyjazdy na audyty w różnych lokalizacjach w Polsce.
  • Zorientowanie na jakość – precyzja, sumienność i dbałość o detale w codziennej pracy.
  • Umiejętności interpersonalne – łatwość nawiązywania kontaktów i współpracy z różnymi zespołami.
  • Znajomość MS Office– dobra znajomość narzędzi biurowych, szczególnie Worda i Excela, do pracy z dokumentacją.

Jeśli chcesz pracować w środowisku, które stawia na jakość, innowacje i rozwój, dołącz do nas!

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie hybrydowym (praca zdalna + wyjazdy służbowe 3-4 dni/mc)
  • Narzędzia do pracy - laptop oraz telefon
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Bezpłatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport
  • Dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • Pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-01

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Kontrola jakości

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.