PracaOferty pracy Warszawa › Młodszy Specjalista ds. administracyjno-medycznych

Kto szuka:

Stomia24 Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. administracyjno-medycznych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Telefoniczna obsługa pacjentów, rozpoznawanie ich potrzeb oraz wsparcie w wyborze produktów oraz pomoc w realizacji wniosków na zaopatrzenie w wyroby medyczne.
  • Udzielanie pacjentom odpowiedzi w przypadku pytań i wątpliwości oraz zapewnienie im profesjonalnego wsparcia.
  • Rejestrowanie zamówień i ich dalsze procesowanie w wewnętrznych systemach.
  • Koordynowanie otrzymanych zgłoszeń i przekazywanie ich do realizacji.
  • Inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z pacjentami.
  • Budowanie relacji ze współpracującymi pielęgniarkami.
  • Współpraca z dostawcami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wysoki poziom empatii i zorientowanie na potrzeby Pacjenta.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office.
  • Samodzielność - samodzielne planowanie oraz organizacja pracy, podejmowanie inicjatywy w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.
  • Komunikatywność - umiejętność klarownego i jasnego przekazywania pacjentom informacji o ofercie produktowej, budowania atmosfery pracy opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu, nastawienie na rozwiązywanie problemów.
Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień o tematyce stomijnej.
  • Wykształcenie medyczne - pielęgniarka z aktywnym PWZ.
  • Znajomość środowiska medycznego.
  • Praktyczna znajomość zagadnień refundacyjnych.
  • Doświadczenie w pracy przy realizacji wniosków na zaopatrzenie w wyroby medyczne.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
  • Wydarzenia integracyjne.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Stomia24 Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż