PracaOferty pracy WarszawaMłodszy Programista / Młodsza Programistka PHP

Kto szuka:

POLPHARMA S.A.

Stanowisko:

Młodszy Programista / Młodsza Programistka PHP

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

Tworzenie, rozwój oraz utrzymanie autorskich aplikacji webowych w obszarze:

  • systemów transakcyjnych
  • systemu zarządzania danymi podstawowymi (;Master Data);
  • systemów analitycznych i raportowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Dobra oraz praktyczna znajomość zasad programowania obiektowego
  • Dobra oraz praktyczna znajomość programowania w PHP (warunek konieczny)
  • Dobra oraz praktyczna znajomość języka SQL (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość HTML, JavaScript i CSS
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • Komunikatywność
  • Wykształcenie wyższe (wskazane informatyczne lub techniczne)
  • Dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w grupie
  • Poczucie odpowiedzialności za wyniki własnej pracy oraz za wyniki pracy zespołu
  • Znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-01

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: POLPHARMA S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.