eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Manager administracji (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Manager administracji (k/m)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • działanie jako SPOC (Single Point of Contact) dla wszystkich działań administracyjnych, będąc interfejsem dla procesów związanych z IT, finansami, zamówieniami i HR,
  • zarządzanie i usprawnianie procesów administracyjnych,
  • działania związane z monitorowaniem zamówień, przetwarzaniem faktur, śledzeniem płatności, rozwiązywaniem blokad płatności,
  • działanie jako ekspert ds. podróży i wydatków, wdrażanie nowej polityki T&E w organizacji,
  • administrowanie procesu uznaniowego - przygotowanie i wykonanie doładowania nagród,
  • współpraca z działem finansowym: tworzenie pilnych płatności / działania mające na celu zapewnienie terminowych płatności/śledzenie zaległych płatności/rozwiązywanie blokad płatności,
  • zapewnienie płynnego działania biura, tworzenie przyjaznego środowiska pracy, odpowiedzialność za wewnętrzną komunikację,
  • udział w onboardingu i offboardingu pracowników,
  • koordynacja wydarzeń/spotkań/warsztatów/wizyt – samodzielne prowadzenie projektów,
  • wsparcie GM w prowadzeniu kalendarza, organizacji wyjazdów służbowych,
  • zarządzanie prawnym i HR-owym cyklem Funduszu socjalnego.

Oczekiwania:
  • doświadczenie na stanowisku administracyjnym, związanym z samodzielnym prowadzeniem projektów,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • znajomość SAP,
  • samodzielność, otwartość na nowe wyzwania, umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność, otwartość, wielozadaniowość.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie roczne,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
  • pracę w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Zarządzanie