PracaOferty pracy WarszawaLektor / Lektorka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Kto szuka:

Szkoła Języków Obcych ENJOY

Lektor / Lektorka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • prowadzenie zajęć z dziećmi w wymiarze 45min/60min
  • przygotowywanie zajęć w oparciu o kursowe podręczniki, własne pomysły i materiały dostarczone przez Szkołę Języków Obcych Enjoy
  • uzupełnianie dziennika elektronicznego
  • pisanie raportów z postępów uczniów
  • uczestnictwo w szkoleniach

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • znajomość języka angielskiego, poziom min. C1
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • kreatywność, punktualność, odpowiedzialność

Firma oferuje:

To oferujemy
  • umowę zlecenie lub umowę o współpracę
  • 60-90 zł brutto za godzinę
  • bezpłatne szkolenia metodyczne, które pomagają rozwinąć warsztat pracy
  • opiekę i pomoc metodyka przez cały czas trwania kursu
  • materiały i plany do prowadzenia kursów
  • elastyczne godziny pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-15

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Szkoła Języków Obcych ENJOY

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.