eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaKsięgowy / Księgowa

Kto szuka:

Biuro Zarządu Orbis

Stanowisko:

Księgowy / Księgowa

Numer referencyjny:

K/0624/BZ

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Analiza danych i raportów finansowych w oparciu o obowiązujące standardy
  • Kontrola poprawności i rozliczanie sald kont księgowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie oraz inne zadania wynikające z bieżącej pracy działu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów i rachunkowości
  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Przykładanie wagi do szczegółów, rzetelność i terminowe wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizację pracy i pozytywne nastawienie do otoczenia i wykonywanych obowiązków

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Współpracę w zespole podobnych Tobie pasjonatów cyferek
  • Inspirującą różnorodność zadań
  • Pracę w miłej atmosferze, w ambitnym zespole ludzi
  • Stabilne warunki zatrudnienia w największej sieci hotelowej
  • Premie półroczne, dofinansowanie do wypoczynku i świadczenia świąteczne
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover i kartę Multisport
  • Karty zniżkowe na pobyty w hotelach sieci na całym świecie
  • Elastyczny czas i miejsce pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Biuro Zarządu Orbis

branże: Księgowość / Audyt

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...