eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › księgowy

Kto szuka:

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cywilna

Stanowisko:

księgowy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie

Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

księgowy w Dziale Finansowo-Księgowym

03-707 Warszawa Floriańska 10

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przyjmowanie i sprawdzanie rachunków pod względem formalnym i rachunkowym
  • opisywanie dokumentów księgowych
  • wprowadzanie dowodów księgowych do systemu
  • dekretowanie dowodów księgowych oraz ich ewidencjonowanie
  • wystawianie przelewów bankowych zgodnie z ich terminem
  • analiza kont analitycznych, zestawień obrotów i sald w systemie
  • przygotowywanie sprawozdań budżetowych, analiz i raportów księgowych
  • wyjaśnienia płatności z kontrahentami
  • sprawdzanie poprawności list płac utworzonych dla pracowników inspektoratu
  • odprowadzanie na właściwe konta potrąceń z wynagrodzeń
  • wykonywanie zadań z zakresu egzekucji kar i opłat
  • zastępowanie głównej księgowej podczas jej nieobecnośći

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: - praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin, - praca w siedzibie Inspektoratu, - kontakt z klientami zewnętrznymi urzędu. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: - budynek, w którym znajduje się Inspektorat nie posiada windy, - stanowisko pracy znajduje się w pokoju wieloosobowym na pierwszym piętrze; wyposażone w komputer z oprogramowaniem, -w budynku znajduje się dźwig platformowy umożliwiający dostęp na I piętro osobom niepełnosprawnym.

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

 Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (22) 628-28-60 w. 21.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

wykształcenie: wyższe

doświadczenie zawodowe/staż pracy

co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego

pozostałe wymagania niezbędne:

  • znajomość ustawy o finansach publicznych
  • znajomość przepisów dot. ubezpieczeń społecznych oraz przepisów o podatku dochodowym
  • biegła obsługa komputera, pakietu MS OFFICE w szczególności MS EXCEL
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

wymagania dodatkowe

  • rzetelność i terminowość
  • umiejętność pracy w zespole

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • (świadectwa pracy)
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
Dokumenty należy złożyć do: 2024-07-21
Decyduje data:wpływu oferty do urzędu
Miejsce składania dokumentów:
ul. Floriańska 10
03-707 Warszawa
z dopiskiem *oferta pracy- księgowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cywilna

branże: Księgowość / Audyt