eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Operator Pociągu Logistycznego

Kto szuka:

Gestamp Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Pociągu Logistycznego

Lokalizacja:

Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Obsługiwanie wózków widłowych oraz pociągów logistycznych,
  • Dostarczanie komponentów na produkcję, przewożenie komponentów na obszar magazynu,
  • Rozładunek oraz załadunek aut ciężarowych,
  • Prowadzenie dokumentacji, kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej,
  • Obsługę komputera oraz drukowanie etykiet z systemu SAP,
  • Obsługę skanera, uczestnictwo w inwentaryzacji,
  • Przepakowywanie części, czyszczenie części

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w obsłudze wózków czołowych – mile widziane
  • Mile widziane doświadczenie na wózkach bocznych wysokiego składowania oraz w obsłudze systemu SAP.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o gruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet szkoleń zawodowych oraz językowych,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Dopłatę do wypoczynku,
  • Dopłatę do dojazdów do pracy,
  • Premię miesięczną.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Gestamp Polska Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy