eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Kosztorysant HVAC

Kto szuka:

FRIZO Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kosztorysant HVAC

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych i ofert na podstawie koncepcji technicznych i schematów instalacji HVAC i sanitarnych (przygotowanych przez inżynierów wsparcia), głównie dla obiektów przemysłowych i biurowych.
  • Sporządzanie kosztorysów wykonawczych dla Działu Realizacji.
  • Sporządzanie wycen budżetowych i wskaźnikowych.
  • Współpraca z Działem Handlowym, czyli handlowcami i inżynierami wsparcia technicznego.
  • Miejsce pracy – biuro Frizo w Warszawie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie inżynierii sanitarnej, HVAC lub chłodnictwa.
  • Obsługa programów kosztorysujących typu Norma, ewentualnie biegła znajomość programu Excel.
  • Mile widziane doświadczenie w branży chłodniczej – woda lodowa, instalacje glikolowe, chłodnictwo „freonowe”, NH3 i CO2.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Pomocny zespół zbudowany z ludzi pełnych pasji i gotowych do dzielenia się wiedzą.
  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i wiedzy.
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer itp.).
  • Szkolenia prowadzące do rozwoju zawodowego.
  • Elastyczny czas pracy, brak dress code, kawa / herbata.
  • Dofinansowanie kart MULTISPORT i pakietów medycznych.
  • Ubezpieczenie grupowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: FRIZO Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura