PracaOferty pracy WarszawaKoordynator zespołu ds. kadr i płac

Kto szuka:

YOUR EXPERT sp. z o.o.

Stanowisko:

Koordynator zespołu ds. kadr i płac

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Koordynacja i nadzór nad pracą zespołu kadr i płac
  • Zarządzanie zespołem, planowanie działań i stałe monitorowanie efektów
  • Śledzenie i nadzorowanie zmian w obowiązujących przepisach
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, ZUS, PIP, komornikami
  • Przygotowanie sprawozdań, raportów i analiz kadrowo-płacowych
  • Współpraca z Zarządem w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów kadrowo-płacowych, przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze kadrowo - płacowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, podatkowych, ubezpieczeń społecznych, zatrudniania cudzoziemców
  • Doświadczenie w pracy z systemami kadrowo-płacowymi (HRappka, Symfonia KIP) oraz z programem Płatnik
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (min.B2) - warunek konieczny
  • Znajomość języka polskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy projektowej i budowaniu procesów HR

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowa zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę (po
  • okresie 3 miesięcy) lub B2B
  • Praca w miłym zespole
  • Praca w komfortowym biurze w centrum Warszawy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-27

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: YOUR EXPERT sp. z o.o.

branże: Zarządzanie

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...