eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Kierownik Robót Elektrycznych

Kto szuka:

PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych

Numer referencyjny:

PRK7/KierRobEl/06.2024

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Realizacja budów na terenie całego kraju (miejsce pracy zależne od pozyskanego kontraktu).
  • Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy.
  • Nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców.
  • Analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych, wykonawczych.
  • Przygotowywanie harmonogramu zakupów towarów i usług, opracowywanie strategii kontraktacji, przygotowanie i prowadzenie procesu negocjacji, weryfikacja ofert i ostateczna rekomendacja w zakresie wyboru dostawców lub wykonawców branży elektrycznej.
  • Weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań; wybieranie optymalnego wariantu realizacji robót branży elektrycznej i uzgadnianie z zamawiającym zamiennych rozwiązań.
  • Opracowywanie dokumentów roszczeniowych w stosunku do zamawiającego i dostawców oraz ich przekazywanie.
  • Udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych.
  • Uzgadnianie projektów z Zamawiającym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie branży elektrycznej.
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności elektrycznej.
  • 1 rok doświadczenia na stanowisku kierownika robót elektrycznych.
  • Umiejętności oszacowania czasu realizacji robót branżowych oraz ich kosztów.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dobra, praktyczna znajomość MS Office oraz programów AutoCad.
  • Mobilność, otwartość na delegacje.
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport).
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w V 2024 wyższa o 11,4% r/r

    GUS: średnia krajowa w V 2024 wyższa o 11,4% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Jak zadbać o zdrowie psychiczne w wakacje?

    Jak zadbać o zdrowie psychiczne w wakacje?

    Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • Bezzasadne wypowiedzenie umowy przez pracownika - jakie roszczenia pracodawcy?

    Bezzasadne wypowiedzenie umowy przez pracownika - jakie roszczenia pracodawcy?

    Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...