eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaKierownik Kancelarii Tajnej

Kto szuka:

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Stanowisko:

Kierownik Kancelarii Tajnej

Numer referencyjny:

WZ/IOI/01/09/24

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

Kierownik Kancelarii Tajnej jest odpowiedzialny za obieg dokumentów niejawnych oraz zapewnienie nadzorowania i przestrzegania procedur związanych z przetwarzaniem i ochroną informacji niejawnych.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • rejestrowanie, przechowywanie i zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji niejawnych,
  • wydawanie uprawnionym osobom materiałów podlegających rejestracji w kancelarii tajnej,
  • gromadzenie dokumentów zgodnie z przepisami o narodowym zasobie archiwalnym,
  • organizowanie i udział w szkoleniach wyznaczonych pracowników Spółki w zakresie zasad funkcjonowania kancelarii tajnych i innych komórek organizacyjnych wyznaczonych do ewidencjonowania materiałów niejawnych,
  • udział w prowadzonych w Spółce kontrolach bieżących oraz okresowych w zakresie przestrzegania przepisów o ochronie informacji niejawnych,
  • udział w przeglądach materiałów niejawnych wytworzonych w jednostce organizacyjnej,
  • pełnienie funkcji administratora niejawnych systemów teleinformatycznych o klauzuli do TAJNE NATO SECRET oraz SECRET UE/EU SECRET włącznie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki związane z bezpieczeństwem narodowym lub administracją publiczną,
  • 5 lat doświadczenia w pracy związanej z zarządzaniem dokumentacją niejawną,
  • ukończone szkolenie specjalistyczne dla kierowników kancelarii tajnych i kancelarii tajnych międzynarodowych,
  • znajomość przepisów dotyczących ochrony informacji niejawnych oraz aktów prawnych regulujących obieg dokumentacji niejawnej,
  • aktualne poświadczenia bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji o klauzuli TAJNE, NATO SECRET oraz SECRET UE/EU SECRET,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do efektywnej współpracyz innymi jednostkami oraz instytucjami zewnętrznymi,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • otwartość na zmianę.
Mile widziane kwalifikacje:
  • doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji administratora niejawnych systemów teleinformatycznych,
  • znajomość i doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi klasyfikowanymi na poziomie TAJNE, NATO SECRET oraz SECRET UE/EU SECRET,
  • aktualne poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji o klauzuli COSMIC TOP SECRET oraz TRÈS SECRET UE/ EU TOP SECRET lub gotowość do przeprowadzenia procedury poszerzonego postępowania sprawdzającego,
  • ukończone szkolenie archiwalne I i II stopnia, szkolenie specjalistyczne dla administratorów niejawnych systemów teleinformatycznych,
  • zdolność do analizy zagrożeń związanych z bezpieczeństwem informacji oraz opracowywania planów ich minimalizacji.
Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 7 000 – 9 000​ zł brutto

Firma oferuje:

Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-02

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

branże: Administracja biurowa

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Kontrowersje dotyczące przepisów wprowadzających zakaz spędzania 45-godzinnego odpoczynku kierowcy w kabinie pojazdu nie są żadnym w nowym. Dyskusja i spory na ten temat trwają od blisko dwóch dekad. W przyjętym w 2020 r. Pakiecie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.