eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyMenedżer Zespołu Sprzedaży

Kto szuka:

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

Stanowisko:

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Lokalizacja:

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:

  • Twoim zadaniem będzie prowadzenie rekrutacji i budowanie zespołu Doradców Ubezpieczeniowych.
  • Będziesz zarządzał/a podległym zespołem Doradców Ubezpieczeniowych.
  • Będziesz odpowiedzialny/a za wdrożenie Doradców w Twoim zespole w sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.
  • Na bieżąco będziesz wspierał/a swój zespół w codziennych sprawach.
  • Będziesz realizował/a ustalone cele sprzedażowe.
  • Do Twoich obowiązków będzie należało rozliczanie ilościowe i jakościowe pracy Twojego zespołu
  • Twoim zadaniem będzie prowadzenie szkoleń dla Doradców: produktowe oraz motywacyjne.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Posiadasz doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej.
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem Doradców.
  • Wykazujesz się umiejętnością pracy w zespole.
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie.
  • Jesteś osobą, która jest otwarta na ciągłe poszerzanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń i rynków finansowych.
  • Umiesz nawiązywać kontakty z obecnymi oraz potencjalnymi klientami.
  • Jesteś gotowy/a podjąć współpracę w oparciu o działalność gospodarczą.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o premię i prowizję - zależną od wyników sprzedaży Twojego zespołu (brak sufitu wynagrodzeniowego).
  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość awansu.
  • Rozwinięty system szkoleń (wstępnych, produktowych, sprzedażowych i menedżerskich).
  • Work life balance - zdrowa równowaga między życiem zawodowym a prywatnym - sam decydujesz ile pracujesz.
  • Praca hybrydowa - w biurze, zdalnie lub z dowolnego miejsca na świecie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...