eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Kierownik Działu Produkcji

Kto szuka:

WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA

Stanowisko:

Kierownik Działu Produkcji

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kandydat będzie odpowiedzialny za:
  • realizacje projektów scenicznych zleconych do produkcji w porozumieniu z reżyserem i scenografem,
  • sporządzanie zapotrzebowania materiałowego oraz kosztorysów zbiorczych projektów scenograficznych,
  • prowadzenie spraw związanych z magazynem kostiumów oraz wypożyczaniem kostiumów na zewnątrz Opery,
  • monitorowanie i nadzór wykonywania wszystkich części oprawy scenograficznej wydarzeń artystycznych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • 5-cio letniego doświadczenia w realizacji projektów scenicznych,
  • znajomości specyfiki pracy w instytucji kultury,
  • oświadczenia w kierowaniu zespołem, umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • dobrej znajomości Microsoft Office, - komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności pracy w stresie i szybko zmieniających się okolicznościach.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej instytucji kultury z ponad 60 letnią tradycją,
  • zatrudnienie na czas próbny w formie umowy o współpracę / umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju.
Wymagane dokumenty:
  • CV,
  • list motywacyjny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA

branże: Media / Sztuka / Rozrywka / Wydawnictwa