eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Kierownik Działu Marketingu

Kto szuka:

Pard Europe Sp. z o.o

Stanowisko:

Kierownik Działu Marketingu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Wdrożenie procesów i funkcjonowania działań marketingu
  • Odpowiedzialność za rozwój i realizację strategii marketingowej i działań public relations
  • Opracowanie i nadzór nad wdrażaniem strategii marketingowej i komunikacyjnej sieci
  • Planowanie i koordynowanie działań mających wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz i wewnątrz oraz utrzymywanie relacji z mediami i klientami
  • Analizowanie rynku, trendów i zachowań klientów, w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych i doskonalenia działań marketingowych
  • Zarządzanie budżetem marketingowym, decydowanie o alokacji środków na różne działania – w szczególności planowanie i zakup mediów: radio, prasa, internet
  • Monitorowanie wyników działań marketingowych i analiza efektywności
  • Odpowiedzialność za planowanie i realizację imprez targowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w dziale marketingu, preferowana branża związana ze sprzedażą produktów outdoorowych
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z marketingiem
  • Znajomość aktualnych trendów i narzędzi marketingowych/komunikacyjnych oraz umiejętność ich efektywnego wykorzystania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarządzania zespołem oraz budowania relacji zewnętrznych i wewnętrznych
  • Zorientowanie na cele biznesowe, umiejętność podejmowania strategicznych decyzji i osiągania wyników
  • Doświadczenie w digital marketingu
  • Język angielski w stopniu wystarczającym na komunikację biznesową

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiety sportowe
  • Komputer, telefon służbowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Pard Europe Sp. z o.o

branże: Marketing / Reklama / PR