PracaOferty pracy Warszawakierownik ds. uposażeń i płac w Oddziale Organizacyjno-Kadrowym

Kto szuka:

Akademia Sztuki Wojennej

kierownik ds. uposażeń i płac w Oddziale Organizacyjno-Kadrowym

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

·     naliczanie wynagrodzeń i pozostałych świadczeń pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawnej oraz cudzoziemców,

·     sporządzanie list płac i pozostałych należności,

·     weryfikacja prawidłowości naliczeń na listach,

·     realizacja potrąceń, m.in. zajęć komorniczych i administracyjnych, rat pożyczek KZP, rat pożyczek ZFŚS, składek PPK, składek ubezpieczenia grupowego itp.,

·     sporządzanie informacji o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy PIT-11,

·     sporządzanie informacji o wysokości przychodu (dochodu) uzyskanego przez osoby fizyczne niemające w Polsce miejsca zamieszkania IFT-1/IFT-1R,

·     komunikacja z instytucjami zewnętrznymi tj. ZUS, Urząd Skarbowy, PFRON, komornicy i inni,

·     udzielanie odpowiedzi na pytania pracowników z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz wyjaśnianie sposobu naliczeń ich wynagrodzeń,

·     sporządzanie analiz, zestawień i raportów z zakresu administracji płacowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

·     wykształcenie wyższe z co najmniej 3 letnim stażem pracy lub średnie z co najmniej 8 letnim stażem pracy,

·     doświadczenie zawodowe - co najmniej trzyletnie na samodzielnym stanowisku związanym z płacami,

·     doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w instytucji zatrudniającej powyżej 500 osób,

·     praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym,

·     praktyczna znajomość programów płacowych, w tym programu Płatnik,

·     umiejętność sporządzania deklaracji rozliczeniowych,

·     rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania oraz umiejętność organizacji pracy własnej,

·     praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel.

Informacja dla kandydatów:

1.      Curriculum Vitae

2.      Oświadczenie o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: kierownika WUiP OO-K  prowadzonego przez Akademię Sztuki Wojennej, administratora danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, zwanego: RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. nr 119 poz. 1, z późn. sprostowaniem).

3.      Akademia Sztuki Wojennej zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydat do zatrudnienia może zostać poproszony o rozmowę rekrutacyjną, w trakcie której może zostać sprawdzona wiedza i umiejętności merytoryczne.

4.      Wymagane dokumenty należy przesłać na adres:

Akademia Sztuki Wojennej, Oddział Organizacyjno-Kadrowy z dopiskiem „Rekrutacja-kierownik WUiP”
   al. gen. A. Chruściela 103,  00-910 Warszawa

Oferty proszę przesłać do dnia 24.10.2024 r.

5.      Dokumenty złożone w procesie rekrutacji można odebrać w Akademii Sztuki Wojennej w terminie do 7 dni od zakończenia rekrutacji. W przypadku nieodebrania dokumentacja jest niszczona.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-26

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Akademia Sztuki Wojennej

branże: Administracja biurowa

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...