PracaOferty pracy WarszawaKierowca C+E w transporcie międzynarodowym (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym (k/m)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • wyjazdy do Niemiec oraz Austrii,
  • praca w systemie 3 tygodnie / 1 tydzień,
  • samochody marki Scania, flota do 3 lat.

Oczekiwania:
  • prawo jazdy C+E z kodem 95,
  • doświadczenie w pracy kierowcy,
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego,
  • chęć do pracy.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie: stała podstawa + 65 euro netto za dzień w trasie,
  • noclegi w hotelu pracowniczym,
  • stabilne zatrudnienie w stabilnej organizacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.