PracaOferty pracy WarszawaJunior Payroll Specialist - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Junior Payroll Specialist - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Junior Payroll SpecialistMiejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji kadrowej związanej z procesem zatrudnienia oraz obsługa procesów w systemie kadrowym
  • Prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników
  • Organizowanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowej
  • Wspieranie procesu wdrażania nowych pracowników
  • Zarządzanie programami benefitów dla pracowników
  • Obsługa korespondencji wpływającej do działu HR
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników za pośrednictwem dedykowanej platformy
Nasze wymagania:
  • Przynajmniej kilkumiesięczne doświadczenie w obszarze payrollu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Wymagana znajomość systemu Enova
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel, będzie uważana za atut
  • Dodatkowym plusem będzie doświadczenie w pracy w Share Service Center
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w obszarze HR
  • Dostęp do szerokiego pakietu benefitów, w tym prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, oraz karty sportowej
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Wsparcie w procesie wdrożenia oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy, sprzyjające współpracy i rozwojowi

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-31

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Księgowość / Audyt

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?