eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Junior Key Account Manager

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Junior Key Account Manager

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1187212

For our client, a leading international company with global brands (FMCG) we are looking for candidates for the position of Junior Key Account Manager. Your responsibilities

  • Leading customer with support of Channel Sales Lead in order to achieve sales objectives and company goals
  • Working in cross-functional teams to develop strategy & execute activation plans for dedicated customers
  • Building and maintaining professional relationships with customers
  • Carrying out operational and administrative tasks
  • Preparing promotional activities and monitoring competitors39 activities
  • Being responsible for the implementation process of new products
  • Implementing new ideas to improve ways of working and achieve better sales results

Our requirements
  • Minimum 3- year experience in Sales/ Trade Marketing / Marketing including min. 1 year experience in Sales
  • Being a fast learner
  • Being well-organized
  • Having good analytical skills
  • Readiness to work in fast-changing environment
  • Being good at multitasking
  • Having a very good command of English, everyday usage
  • Having very good knowledge of Microsoft Excel, PowerPoint, Word

We offer:
  • Company Car
  • Competitive Benefit Package
  • Learning & Development Opportunities

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Kontakt do pracodawcy:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-01

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Sprzedaż

Sprawdź oferty na podobne stanowiska

Praca - wiadomości i porady