eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Inżynier robót elektrycznych

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Inżynier robót elektrycznych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje przyszłe zadania:
  • Nadzór nad wykonywaniem robót elektrycznych przez podwykonawców;
  • Koordynacja harmonogramu prac i zapewnienie, że wszystko jest wykonane na czas;
  • Opracowanie dokumentacji wykonawczej i zatwierdzanie dokumentacji powykonawczej;
  • Kontrola i analiza kosztorysów zgodnie z wymaganiami projektowymi;
  • Ocena ofert od dostawców i podwykonawców;
  • Zamawianie i koordynowanie dostaw materiałów;
  • Bieżące raportowanie statusu projektu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe elektryczne lub pokrewne (lub studentów ostatnich lat);
  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej;
  • Znajomość aktualnych norm i przepisów w instalacjach elektrycznych;
  • Biegłość w MS Office i AutoCAD;
  • Prawo jazdy kat. B oraz elastyczność w podróżach służbowych;
  • Samodzielność, doskonała komunikacja i zaangażowanie;
  • Dobre zarządzanie czasem i skuteczność w rozwiązywaniu problemów;
  • Chęć realizacji celów oraz odpowiedzialne podejście do pracy.
Będzie dodatkowym atutem:
  • Świadectwo kwalifikacji SEP E i D.

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę;
  • Spore pole do samodzielnej organizacji własnego czasu pracy;
  • Możliwość rozwoju;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (Opieka medyczna, Ubezpieczenie grupowe, Karta Benefit).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia