eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaInżynier Elektryk

Kto szuka:

KRKA Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier Elektryk

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

CEL PRACY
  • prowadzenie konserwacji bieżącej, planowej i prewencyjnej instalacji, urządzeń elektroenergetycznych i systemów w zakresie automatyki i elektryki
  • opracowywanie i wdrażanie procedur eksploatacji instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
  • dzienny monitoring i rejestracja pracy oraz kontrola parametrów systemów i instalacji
  • uczestnictwo w pracach inwestycyjnych oraz montażu nowych systemów i instalacji
  • współpraca z zewnętrznymi serwisami
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu systemów i instalacji
  • wykonywanie kalibracji przyrządów pomiarowych oraz kwalifikacji urządzeń i instalacji
  • bieżące naprawy i modernizacje instalacji elektroenergetycznych oraz reagowanie na potrzeby użytkowników nieruchomości

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKUJEMY
  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym
  • mile widziane doświadczenie min. 2 lat jako elektryk utrzymania ruchu
  • wiedza z zakresu instalacji elektroenergetycznych i automatyki przemysłowej
  • doświadczenie w montażu, konserwacji i wykonywaniu pomiarów instalacji elektrycznych
  • uprawnienia kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji instalacji i urządzeń do 1kV - grupa 1
  • znajomość przepisów dotyczących BHP przy instalacjach i urządzeniach energetycznych
  • gotowość  do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: KRKA Polska Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

W dzisiejszym świecie, znajomość języków obcych jest nie tylko atutem w życiu osobistym, ale przede wszystkim kluczem do sukcesu zawodowego. W erze, w której w biznesie zacierają się granice państw, a międzynarodowa współpraca jest na ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...