eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Inżynier ds. automatyki

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Inżynier ds. automatyki

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184846

Naszym Klientem jest jedna z najbardziej innowacyjnych firm technologicznych na świecie, która dzięki stale rozwijanej inżynierii optycznej i zaawansowanemu know-how firmy, oferuje wysokiej klasy rozwiązania w dziedzinie telekomunikacji. Portfolio produktowe światowego giganta, stanowi fundament dla globalnej wymiany informacji.
W związku z rozwojem spółki w Polsce, poszukiwany jest doświadczony Inżynier ds. automatyki, który, m.in.:

  • Zaprojektuje i przetestuje urządzenia i systemy wykorzystywane w procesach produkcyjnych;
  • Weźmie udział w uruchomieniach nowych maszyn i urządzeń;
  • Stworzy nowe i zmodyfikuje istniejące programy sterowników PLC i bezpieczeństwa;
  • Opracuje specyfikację techniczną nowych linii technologicznych;
  • Weźmie udział w krajowych i zagranicznych projektach wdrożeniowych;

Inżynier ds. automatyki to rola bardzo istotna z punktu widzenia firmy i realizowanych projektów. Dlatego też poszukujemy specjalisty, który:
  • Posiada wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe;
  • Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Posiada wiedzę praktyczną z zakresu PLC, HMI, Siemens, Lenze, Mistubishi, Omron, Epson, Keyence;
  • Potrafi zaprojektować schematy elektryczne i pneumatyczne;
  • Potrafi komunikować się w j. angielskim;

W zamian firma oferuje stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem uzależnionym od kompetencji. Na zatrudnionych czeka również prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, wakacji, świąt, etc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-07

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

  • GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • Delegowanie kierowcy zawodowego za granicę - nowe obowiązki przewoźnika

    Delegowanie kierowcy zawodowego za granicę - nowe obowiązki przewoźnika

    Niedawna nowelizacja kodeksu pracy wprowadziła nowe obowiązki nałożone na pracodawcę wobec kierowców, wyjeżdżających w międzynarodowe trasy. O czym warto poinformować swojego pracownika, by nie narazić się Państwowej Inspekcji Pracy ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości