PracaOferty pracy WarszawaInżynier budowy instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Kto szuka:

STRABAG PFS

Stanowisko:

Inżynier budowy instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • kompleksowa koordynacja projektów z branży elektroenergetycznej i instalacji teletechnicznych/słaboprądowych (SAP, DSO, SSWiN, BMS itp.)
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych prac
  • współpraca z kierownikami projektów
  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka); preferowany kierunek studiów - elektrotechnika
  • minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku; dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dyspozycyjność, dokładność
  • prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • stanowisko z potencjałem rozwoju
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Firma oferuje:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.