PracaOferty pracy Warszawa › Inspektor nadzoru inwestorskiego robót elektrycznych

Kto szuka:

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inspektor nadzoru inwestorskiego robót elektrycznych

Numer referencyjny:

2024/109

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiadać za:
  • przygotowywanie wsadu merytorycznego do opisu przedmiotu zamówienia, do zlecania dokumentacji projektowej, robót budowlanych i usług w zakresie branży elektrycznej,
  • udział w procesie zatwierdzania dokumentacji projektowej przez właściwe organy,
  • przekazywanie wykonawcom robót kompletnej dokumentacji projektowej i pozwoleń na budowę, rejestrację i przekazywanie wykonawcy dzienników budowy, protokolarne wprowadzanie wykonawców na teren budowy,
  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z przepisami prawa budowlanego, warunkami kontraktowymi oraz podejmowanie interwencji i decyzji w przypadkach zagrożeń terminów,
  • sprawdzanie i weryfikację dokumentacji wykonawczej oraz powykonawczej w zakresie branży elektrycznej,
  • przygotowanie projektów pism do interesariuszy projektów,
  • weryfikację kosztorysów, przygotowanie przedmiarów robót w swojej branży, szacowanie kosztów inwestycji, weryfikację obmiarów prac przygotowywanych przez wykonawcę,
  • kontrolę umów o podwykonawstwo w zakresie zgodności z harmonogramem rzeczowo-finansowym,
  • przygotowanie odbiorów technicznych, prowadzenie całokształtu spraw związanych z odbiorem końcowym i przekazaniem zakończonych obiektów,
  • udział w rozliczeniu inwestycji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czeka na Ciebie:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w godzinach 7.00 – 15.00,
  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),
  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,
  • inne benefity, jak np.: możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów, bezpłatny dostęp do nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor, konsultacje psychologiczne.

Firma oferuje:

A od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego o profilu elektrycznym,
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze inwestycji budowlanych np. w nadzorze budowlanym (inspektor), przy wykonawstwie robót budowlanych (np. kierownik budowy, inżynier budowy),
  • uprawnień budowlanych elektrycznych do kierowania robotami budowlanymi sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • umiejętności praktycznego zastosowania przepisów z zakresu prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych i Kodeksu postępowania administracyjnego,
  • umiejętności obsługi MS Word, MS Excel, MS Outlook,
  • umiejętności obsługi programów kosztorysowych (np. NormaPro) oraz programu AutoCad na poziomie dobrym,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania w realizacji powierzonych celów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura