eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Inspektor ds. torów

Kto szuka:

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inspektor ds. torów

Numer referencyjny:

2024/110

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiadać za:
  • raportowanie stanu realizacji napraw infrastruktury torowej,
  • współpraca w zespole przy sporządzaniu dokumentacji powykonawczej robót budowlanych
  • opracowywanie wykazów, raportów, statystyk z realizowanych prac bieżących, konserwacyjnych i inwestycyjnych,
  • kontrolę i nadzór nad realizacja usług zewnętrznych wykonawców pod względem zgodności z zapisami zawartych umów,
  • prowadzenie dokumentacji obrotu materiałami,
  • redagowanie korespondencji Działu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czeka na Ciebie:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w godzinach: 6.00 – 14.00 od poniedziałku do piątku,
  • wdrożenie w ramach adaptacji zawodowej,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,
  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,
  • pakiet socjalny w tym m.in. dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania,
  • możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów,
  • bezpłatna nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor dla Ciebie i wybranej osoby towarzyszącej,
  • bezpłatne konsultacje psychologiczne dla pracowników,
  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK.

Firma oferuje:

A od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia średniego na jednym z kierunków: budowlane, kolejowe, mechaniczne,
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku,
  • posiadania prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności obsługi programów MS Word, MS Excel, MS Outlook na poziomie dobrym,
  • sumienności oraz umiejętności ustalania priorytetów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny