eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaHR Admin (Payroll)

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

HR Admin (Payroll)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferta:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Praca w trybie hybrydowym (2 dni pracy z biura w tygodniu)
  • Dogodna lokalizacja - Warszawa-Śródmieście
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie zajmującej się infrastrukturą cyfrową
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Min. 3-4 lata doświadczenia w dziale płac lub na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość systemów Workday
  • Mile widziana znajomość ADP i ServiceNow
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania

  • Wsparcie informacyjne i systemowe dla działów m.in. payroll, HRS, IT,
  • Obsługa procesów dotyczących zmian w cyklu życia pracowników m.in. w zakresie płac, świadczeń, wynagrodzeń i LOA,
  • Przygotowywanie i wprowadzanie danych z zakresu płac,
  • Rozwiązywanie problemów i udzielanie informacji pracownikom,
  • Zarządzanie danymi i plikami w systemach HR, zapewniając dokładność, kompletność i aktualność
  • Aktualizacja systemów HR oraz zaangażowanie w testowaniu nowych,
  • Obsługa procesów HRS regionalnych i globalnych,
  • Odpowiadanie na zapytania typu COE oraz kierowanie managerów i pracowników do odpowiednich informacji,
  • Pomoc w projektowaniu procesów COE.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: HR

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...