PracaOferty pracy Warszawa › Główny Specjalista / Główna Specjalistka w Zespole ds. obsługi umów teleinformatycznych

Kto szuka:

Polskie Koleje Państwowe S.A.

Główny Specjalista / Główna Specjalistka w Zespole ds. obsługi umów teleinformatycznych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Propozycja zakresu czynności:
  • Koordynacja i bieżąca obsługa umowy na świadczenie usług teleinformatycznych,
  • Koordynacja realizacji umów i spraw z zakresu teleinformatyki , w tym obsługa formalna umów w aktualnie obowiązujących w Spółce systemach informatycznych,
  • Udział w negocjacjach oraz bieżąca współpraca z dostawcami usług teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych,
  • Weryfikacja ofert i wycen, składanych przez kontrahentów w toku realizacji umów,
  • Rozliczanie faktur wpływających do wydziału z obszaru teleinformatyki,
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi,
  • Wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego odpowiednich do kwalifikacji pracownika i zakresu zadań komórki organizacyjnej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Wykształcenia wyższego technicznego (informatyka lub kierunki pokrewne),
  • Znajomości zasad zarządzania usługami IT realizowanymi w oparciu o ITIL,
  • Znajomości rynku IT po stronie dostawców sprzętu, urządzeń i systemów informatycznych,
  • Umiejętności sprawnego przyswajania nowej wiedzy, umiejętność logicznego, analitycznego myślenia oraz szukania rozwiązań,
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, odpowiedzialności, konsekwencji,
  • Znajomości metodyki zarządzania projektami PRINCE2 lub metodyk zwinnych będzie dodatkowym atutem,
  • Ogólnej znajomości zagadnień związanych z utrzymaniem środowisk informatycznych (serwerów, baz danych, aplikacji).

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas zastępstwa,
  • Produkty firmowe - ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Święta Kolejarza,
  • Szkolenia - możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów,
  • Rozwój - udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników,
  • Atmosferę - praca w zgranych zespołach zorientowanych na cel,
  • Benefity pozapłacowe - dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych, wypoczynku i wydarzeń kulturalnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Polskie Koleje Państwowe S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy