PracaOferty pracy Warszawa › Główny Specjalista ds. Inżynierii Ruchu

Kto szuka:

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Stanowisko:

Główny Specjalista ds. Inżynierii Ruchu

Numer referencyjny:

2024/101

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiadać za:
  • uzgadnianie (opiniowanie) projektów stałej i czasowej organizacji ruchu, w tym sygnalizacji świetlnej w celu zachowania wymogów polityki transportowej pod kątem zapewnienia wysokich parametrów ruchu tramwajów oraz prawidłowej obsługi podróżnych,
  • przygotowywanie treści merytorycznych do Opisów Przedmiotu Zamówienia w zakresie inżynierii ruchu i/lub geometrii układu drogowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czeka na Ciebie:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w godzinach: 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku,
  • wdrożenie w ramach adaptacji zawodowej,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,
  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,
  • pakiet socjalny w tym m.in. dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania,
  • możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów,
  • bezpłatna nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor dla Ciebie i wybranej osoby towarzyszącej,
  • bezpłatne konsultacje psychologiczne dla pracowników,
  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK.

Firma oferuje:

A od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego na jednym z kierunków - transport, inżynieria komunikacyjna, budownictwo,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie opiniowania projektów stałej i czasowej organizacji ruchu, w tym projektów ruchowych akomodacyjnej sygnalizacji świetlnej,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • znajomości przepisów w zakresie realizacji inwestycji (w szczególności dróg publicznych i trasy tramwajowych), mile widziana znajomość przepisów w zakresie realizacji inwestycji publicznych,
  • znajomości przepisów w zakresie organizacji ruchu i Prawa o Ruchu Drogowym,
  • umiejętności obsługi programu AutoCAD na poziomie dobrym,
  • umiejętności zarządzania czasem, zaangażowania w pełnione obowiązki i dążenia do realizacji wyznaczonych celów,
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy