eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Główny specjalista

Kto szuka:

Ministerstwo Finansów w Warszawie

Stanowisko:

Główny specjalista

Numer referencyjny:

139315

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • Praca administracyjno-biurowa
  • Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie
  • Zagrożenie korupcją – np. Dokonywanie rozeznania rynku, wyceny i propozycji wyboru firm w związku z organizowanymi działaniami dla pracowników MF. Udział w komisjach przetargowych na wybór dostawców usług propracowniczych.

Zakres zadań

  • Kieruje pracą zespołu, w szczególności poprzez planowanie, organizowanie pracy, przydzielanie spraw, udzielanie wskazówek oraz motywowanie pracowników
  • Nadzoruje opracowywanie i wdrażanie rozwiązań dotyczących spraw pracowniczych i działań propracowniczych
  • Nadzoruje organizowanie oraz realizację wewnętrznych wydarzeń propracowniczych, działań charytatywnych oraz działań realizowanych przez pracowników ministerstwa w zakresie wolontariatu
  • Nadzoruje prowadzenie spraw socjalnych pracowników Ministerstwa Finansów, w tym: przygotowywanie „Rocznego planu rzeczowo-finansowego działalności socjalnej” oraz monitorowanie wykorzystania środków pod kątem zgodności z planem, naliczenie odpisu na ZFŚS, zarządzanie środkami ZFŚS, rozpatrywanie wniosków o przyznanie świadczeń z ZFŚS, sporządzanie projektów decyzji wypłat świadczeń oraz umów pożyczek na cele mieszkaniowe, obsługę Komisji Socjalnej w Ministerstwie Finansów oraz obsługę platformy kafeteryjnej „MyBenefit”
  • Nadzoruje inicjowanie i realizowanie działań na rzecz wzmacniania pozytywnego wizerunku pracodawcy oraz budowania przyjaznego środowiska pracy
  • Koordynuje współpracę z zakładowymi organizacjami związkowymi działającymi w ministerstwie w zakresie właściwości zespołu
  • Nadzoruje obsługę administracyjno-biurową zespołu do spraw odznaki honorowej „Za zasługi dla Finansów Publicznych Rzeczypospolitej Polskiej”

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe magisterskie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z realizacją działań propracowniczych lub employer brandingowych lub rozwojowych lub spraw socjalnych
  • Znajomość Kodeksu pracy
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej oraz aktów wykonawczych w tym zakresie
  • Znajomość przepisów w zakresie zamówień publicznych
  • Znajomość zagadnień z zakresu zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • Znajomość ustawy o związkach zawodowych
  • Umiejętność interpretacji i stosowania przepisów prawa
  • Umiejętność analizowania informacji
  • Umiejętność wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
  • Umiejętność negocjowania
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Niepełnienie służby zawodowej ani niepracowanie w organach bezpieczeństwa państwa wymienionych w art. 2 ustawy z 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 273), ani niebycie ich współpracownikiem – dotyczy kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie tekstów w zakresie właściwości zespołu
  • Znajomość struktury organizacyjnej Ministerstwa Finansów
  • Znajomość systemu kafeteryjnego MyBenefit
  • Znajomość programu Power Point
  • Znajomość aktualnych rozwiązań propracowniczych, np. rozwiązań z zakresu work-life balance

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Inspektor Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Główny specjalista

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Ministerstwo Finansów w Warszawie

branże: Marketing / Reklama / PR