eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaGL Accountant - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

GL Accountant - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

GL AccountantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja codziennych operacji księgowych w obszarze General Ledger (GL) oraz zarządzanie środkami trwałymi.
  • Terminowe i dokładne przeprowadzanie zamknięć miesiąca dla wielu podmiotów w systemie SAP w ramach procesu Record-to-Report.
  • Ustawianie i aktualizacja danych podstawowych środków trwałych oraz księgowanie ruchów na kontach środków trwałych.
  • Wspieranie lokalnych jednostek w kwestiach związanych z GL i FA oraz zapewnienie zgodności z przepisami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Wsparcie w procesach transferu, tworzenie instrukcji procesowych oraz standaryzacja procesów księgowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale General Ledger (szczególnie w międzynarodowym środowisku),
  • Wykazanie się znajomością zasad rachunkowości,
  • Zaawansowane umiejętności obsługi pakietu MS Office,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (B2 min.),
  • Silne umiejętności analityczne oraz gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Praca w systemie hybrydowym,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, MyBenefit,
  • Szkolenia i programy rozwojowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-19

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Księgowość / Audyt

Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...

Od wielu lat słyszymy o work-life balance, widzimy olbrzymie zmiany w podejściu do życia i wykonywanego zawodu. Nie chcemy już tylko pracować bez celu, dbamy o nasz organizm bardziej niż kiedykolwiek. Chcemy też dbać o naszą psychikę. 8 ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.