eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Fullstack Developer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Fullstack Developer

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1187023

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Senior Fullstack Developer  Lokalizacja: Hybryda / Warszawa (okolice Dworca Zachodniego)Branża: projekt w sektorze UbezpieczeniowymRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowa (pierwszy kontrakt na 12 miesięcy)Stawka: 130-150 PLN/h netto + VATStart date: ASAP, max. w ciągu 1 miesiącaGodziny pracy: elastyczne, między 7:00 a 17:00Praca hybrydowa: Raz w tygodniu wizyty w biurze w Warszawie
Stos technologiczny: Java, Spring Boot, Hibernate, Maven, GIT, Angular, REST/SOAP, Mikroserwisy, Architektura Heksagonalna
Projekt:Projekt dla dużego Klienta z sektora Ubezpieczeniowego
Czym będziesz się zajmował:

  • Rozwój systemu związanego z autentykacją i identyfikacją użytkowników.
  • Adaptacja rozwiązań technicznych występujących na rynku w zależności od potrzeb Klienta.
  • Budowa rozwiązań opartych o architekturę mikroserwisową i heksagonalną.
  • Dbałość o pisanie czystego, testowalnego kodu (Java 17 i wyżej).
  • Proponowanie nowych rozwiązań technicznych na podstawie samodzielnej analizy dostępnych technologii.
  • Bliska współpraca z testerami, analitykami oraz architektami systemowymi w celu wypracowania efektywnych biznesowo rozwiązań.
  • Codzienne zaangażowanie w pracę zespołu scrumowego.
Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach (start między 7:00 a 9:00)
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays
Czego oczekujemy:
  • 5 lat doświadczenia w projektowaniu i programowaniu systemów IT.
  • Doświadczenie w projektach wykorzystujących różnorodne protokoły integracyjne (np. SOAP, REST, JMS)
  • Znajomość technologii uwierzytelniających (SAML, OAuth 2.0, CAS, Open ID Connect)
  • Doświadczenie w technologii tworzenia aplikacji warstwy frontend (np. Angular, React JS).
  • Zaawansowana znajomość języka Java oraz zasad programowania obiektowego i tworzenia czystego kodu,
  • Znajomość Spring Framework i Hibernate,
  • Samodzielność w pozyskiwaniu i wykorzystywaniu wiedzy odnośnie sposobu implementacji nowych rozwiązań technicznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej.
  • Doświadczenie w projektach realizowanych w oparciu o Agile i DevOps.
  • Świadczenie usług z terytorium Polski
Co będzie Twoim dodatkowym atutem:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, matematyka lub pokrewne
  • Mile widziana będzie znajomość: Angular 16+, Kubernetes, Docker, Git, Maven, Gradle, Jenkins, Sonar, MS SQ, Apache Kafka, BPMN, Camunda, UML, Sparx EA.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca
    POPRZEDNIA OFERTA Process Engineer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Workshop Manager

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-07-28

    do końca oferty: 46 dni

    pracodawca: HAYS

    branże: Informatyka / Telekomunikacja