PracaOferty pracy WarszawaExpansion Manager / Specjalista ds. Rozwoju - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Expansion Manager / Specjalista ds. Rozwoju - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie dla naszego Klienta, który jest ogólnopolską agencją reklamową, obecną na rynku OOH od kilkunastu lat, specjalizującą się w wielkim formacie zarówno w wydaniu tradycyjnym jak i Digital OOH oraz Murali, poszukujemy osoby na stanowisko Expansion Manager / Specjalista ds. Rozwoju.

Expansion Manager / Specjalista ds. RozwojuMiejsce pracy: Warszawa Zadania:
  • Bezpośrednie pozyskiwanie nieruchomości pod instalację nośników reklamowych na terenie Polski.
  • Spotkania i negocjacje z właścicielami nieruchomości.
  • Analiza rynku nieruchomości pod kątem planowanych inwestycji.
  • Przygotowanie umów, pism urzędowych oraz koordynacja ich właściwego obiegu.
  • Ścisła współpraca z działem administracyjnym, prawnym i handlowym.
  • Tworzenie ofert oraz prezentacji Power Point i Excel.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale rozwoju / ekspansji min. 2 lata.
  • Doświadczenie w analizie i pozyskiwaniu nieruchomości inwestycyjnych/komercyjnych.
  • Umiejętności czytania oraz analizowania map, planów zagospodarowania przestrzennego i innych dokumentów planistycznych.
  • Umiejętności planowania, zdolność samodzielnej organizacji pracy, dynamika w działaniu.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania relacji.
  • Nastawienie na osiągnięcie celu.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word, Power Point.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
Nasz Klient oferuje:
  • Profesjonalne i wspierające środowisko pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależnione od realizacji założonych przez Spółkę celów.
  • Niezbędne do wykonywania wyznaczonych zadań narzędzia pracy.
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka zdrowotna, Multi Sport).
  • Współpracę na zasadzie umowy B2B lub umowy o pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...