eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaExecutive Assistant to CEO

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Executive Assistant to CEO

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1188825

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Executive Assistant to CEO (11.000 - 15.000 PLN brutto).
Idealny Kandydat powinien mieć solidne doświadczenie w roli Asystenta/tki Zarządu, co pozwoli na efektywne zarządzanie codziennymi obowiązkami i wsparcie CEO w strategicznych inicjatywach. Wysoki poziom profesjonalizmu i zaawansowana znajomość języka angielskiego jest kluczowa, aby reprezentować firmę na najwyższym poziomie, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie.

Zakres obowiązków:
  • bezpośrednie wsparcie CEO
  • zarządzanie kalendarzem (planowanie, wyznaczanie priorytetów i organizowanie telekonferencji, wideokonferencji, spotkań biznesowych)
  • udział w przygotowywaniu spotkań Zarządu, Rady Nadzorczej
  • kompleksowa organizacja podróży służbowych (współpraca z biurami podróży)
  • zapewnienie prawidłowego i płynnego obiegu dokumentacji i korespondencji
  • przygotowywanie prezentacji, minutek, raportów, podsumowań, zestawień, weryfikacja dokumentów
  • weryfikacja umów pod kątem kwestii formalnych i koordynacja procesu podpisywania dokumentów
  • czuwanie nad terminami, informowanie CEO o deadlinach

Od Kandydatów oczekujemy:
  • min. 4-5-letnie doświadczenie na stanowisku Executive Assistant to CEO w dużej organizacji
  • dojrzałość biznesowa, wysoki profesjonalizm
  • zaawansowana znajomości języka angielskiego - C1
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • wysokie zdolności interpersonalne, umiejętności pracy w zespole
  • osobę na tym stanowisku powinny cechować wysokie standardy etyczne
  • idealnym kandydatem będzie osoba proaktywna, decyzyjna, komunikatywna

Oferowane:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w kierunku roli lidera zespołu asystenckiego
  • dofinansowanie do benefitów
  • praca stacjonarna

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Customer Care Agent Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Technical Manager

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...