eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Dyrektor zarządzający

Kto szuka:

LLC EXMAX

Stanowisko:

Dyrektor zarządzający

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy oddziału: zatrudnianie pracowników, kontrola i prowadzenie obiegu dokumentów, współpraca z księgowością i rozwiązywanie bieżących zadań.
  • Organizacja logistyki z Korei do Polski, odprawa celna kosmetyków, rejestracja na portalu CPNP
  • Poszerzenie bazy klientów w całej Europie. Negocjacje z dużymi klientami.
  • W razie potrzeby otwarcie oddziałów w innych krajach UE.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Zrozumienie wymagań certyfikacyjnych i celnych w imporcie produktów kosmetycznych na terytorium UE
  • Preferowana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość ukraińskiego, rosyjskiego będzie atutem
  • Gotowość do podróży służbowych po krajach UE (w razie potrzeby)

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Pracę w dużej, perspektywicznej firmie (pracujemy od 2018 roku, otwarto 5 oddziałów
  • Szkolenie w zakresie systemu i standardów firmy.
  • Rozpoczęcie pracy z istniejącym działem sprzedaży i bazą klientów ( obecnie oddział ma około 100 stałych klientów w tym oddziale)
  • Zwrot wszystkich kosztów związanych ze sprawami roboczymi.
  • Udział w międzynarodowych wystawach na koszt firmy.
  • Możliwość rozwoju kariery w krótkim czasie.
  • Wynagrodzenie-wynagrodzenie + motywacja przy realizacji planów sprzedażowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: LLC EXMAX

branże: Zarządzanie