PracaOferty pracy Warszawa › Doradca klienta biznesowego ds. energii i gazu

Kto szuka:

IntRec

Stanowisko:

Doradca klienta biznesowego ds. energii i gazu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Pomagamy firmom zatrudniać mądrzej i lepiej, korzystając z rozwiązań AI w rekrutacji.

Nasz klient to niezależna, największa firma w Polsce, specjalizująca się w kompleksowym doradztwie z zakresu energetyki. Głównym zadaniem Doradców klienta jest świadczenie opieki i udzielanie porad dotyczących zarządzania obszarem energii elektrycznej oraz gazu ziemnego w przedsiębiorstwach. Jeśli chcesz podjąć się wyzwania oraz dotrzeć do jak największego grona klientów, zapraszamy do współpracy na stanowisku Doradcy klienta biznesowego ds. energii i gazu.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży B2B, pasję do pracy z klientami biznesowymi i chcesz rozwijać się w branży energetycznej, czekamy na Twoją aplikację! Dołącz do firmy, gdzie dbamy o rozwój doradców i oferujemy atrakcyjne warunki pracy.

Nawiązując współpracę możesz liczyć na:

• Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne od 5000 do 20000 PLN netto (im więcej zaangażowania włożysz, tym więcej zarobisz)

• Bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt oparty na ofercie największych dostawców dla wszystkich grup taryfowych i segmentu odbiorców. Każdy Klient do którego dotrzesz znajdzie produkt dla siebie

• Narzędzia informatyczne do kalkulowania oferty – kalkulatory ofertowe i analityczne tak, abyś szybko był w stanie przedstawić oszczędności

• Back office – przygotowanie dokumentacji i obsługi usług technicznych

• CRM do zarządzania bazą klientów

• Nienormowany czas pracy

• Narzędzia do pracy (telefon, komputer)

• Możliwość otrzymania samochodu służbowego

• Kartę Medicover Sport

• Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe przez cały okres współpracy. Szkolenie wstępne i szkolenia dodatkowe w trakcie współpracy, nauczymy każdego naszych produktów, ważne abyś potrafił sprzedawać

• Możliwość uczestnictwa w konkursach motywacyjnych, spotkaniach służbowych oraz integracyjnych wyjazdach

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora biznesu, MŚP, handel. usługi,  zakłady produkcyjne itp

• Utrzymywanie własnego portfela Klientów poprzez poprzez upseling i przedłużanie umów

• Prowadzenie negocjacji handlowych

• Realizowanie wyznaczonych celów

• Dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Brzmi interesująco? Aplikuj jeśli:

• Posiadasz doświadczenie w sprzedaży (energia elektryczna, gaz, fotowoltaika, oze, telekomunikacja, ubezpieczenia, bankowość)

• Cechuje cię wysoka aktywność w działaniu oraz dyscyplina i motywacja

• Masz wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne

• Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność są dla ciebie ważne

• Jesteś osobą komunikatywną

• Wyróżnia cię ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów

• Dobrze znasz obsługę komputera i MS Office

• Posiadasz własną sieć sprzedaży

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: IntRec

branże: Konsulting