PracaOferty pracy WarszawaDołącz do naszego zespołu jako Freelancer ds. Rekrutacji Międzynarodowej!

Kto szuka:

Personnel International BPO Sp. z o.o.

Dołącz do naszego zespołu jako Freelancer ds. Rekrutacji Międzynarodowej!

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703), dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia, będącą częścią międzynarodowej grupy Personnel International. Od 20 lat pomagamy znaleźć idealną pracę tysiącom osób – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki nam już prawie 48 tysięcy pracowników zdobyło nowe możliwości zawodowe.

Poszukujemy Freelancera ds. rekrutacji międzynarodowej!

Czym będziesz się zajmować?

  • Aktywnym pozyskiwaniem kandydatów do pracy dla naszych klientów z takich krajów jak Ukraina, Białoruś, Mołdawia, Gruzja, Armenia, Kolumbia, Polska.
  • Rekrutacją na proste stanowiska magazynowe (branża FMCG).
  • Tworzeniem atrakcyjnych ogłoszeń i budowaniem bazy kandydatów z różnych źródeł.
  • Weryfikacją kompetencji i selekcją kandydatów zgodnie z oczekiwaniami klientów.
  • Dbanie o prawidłowe skompletowanie dokumentów i weryfikację statusu pobytowego kandydatów.
  • Kreowaniem wizerunku naszej agencji na rynku.

Co oferujemy?

  • Stabilną współpracę z firmą o mocnej pozycji na rynku na podstawie umowy zlecenie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników – płatność za każdego pozyskanego kandydata!
  • Pełne wsparcie i szkolenie wstępne, a także pomoc koordynatora na każdym etapie pracy.
  • Elastyczność i wygodę – praca zdalna, z dowolnego miejsca!

Zainwestuj w swoją karierę i dołącz do nas już dziś!

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenia w rekrutacji - mile widziane,
  • Samodzielności i umiejętności zarządzania własnym czasem.
  • Zaangażowania, determinacji oraz kreatywności w kontaktach z ludźmi.
  • Komunikatywności i łatwości w budowaniu relacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Personnel International BPO Sp. z o.o.

branże: HR

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.