eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaDeputy Line Maintenance Manager

Kto szuka:

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Deputy Line Maintenance Manager

Numer referencyjny:

TL/09/2024

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania
  • Licencja PART-66 B1 lub B2 z co najmniej 1 wpisem na typ (B787, B737 NG/MAX, EMB 170/190);
  • Co najmniej 8 lat doświadczenia w obsłudze technicznej statków powietrznych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami produkcyjnymi;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Znajomość przepisów PART-145, PART-66, PART-147.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zadania:
  • Zapewnienie efektywnej realizacji liniowej obsługi technicznej statków powietrznych;
  • Koordynowanie procesami wsparcia wykonania obsługi liniowej, z uwzględnieniem obowiązujących procedur, a także przy użyciu odpowiednich narzędzi, materiałów i części zamiennych;
  • Aktywny udział w spotkaniach rekrutacyjnych do obszaru obsługi liniowej;
  • Efektywne wykorzystanie zasobów, a także optymalne planowanie i zarządzanie personelem w celu realizacji planów obsługowych;
  • Kontrola kwalifikacji i uprawnień personelu wykonującego obsługę liniową oraz nadzór nad zgodnym z przepisami potwierdzaniem wykonanych prac;
  • Opiniowanie założeń inwestycyjnych dotyczących wyposażenia i infrastruktury przeznaczonych do realizacji obsługi liniowej;
  • Współtworzenie planów budżetowych spółki, ze szczególnym uwzględnieniem podległego obszaru;
  • Opracowanie oraz aktualizacja MOE oraz szczegółowych procedur (MH) w zakresie działalności obsługi liniowej.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych oraz świadczeń socjalnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.